Сумка-слінгер SPADE

  • Артикул:00113022021
  • Наявність: В наявності
  • 1.199 грн

+ -

Додати до списку бажань


Компактна сумка-слінгер DANAPER SPADE розроблена в якості універсального аксесуара. Вона стане надійним помічником в будь-яких умовах, не має значення подорожуєте ви пішки чи на автомобілі. Сумка-слінгер DANAPER SPADE легко стане частиною вашого образу як у місті, так і на природі.

Сумка-слінгер DANAPER SPADE - гарний приклад зручної і надійної сумки для носіння на спині/грудях. Ремінна система дозволяє використовувати сумку як шульгам, так і людям з ведучою правою. Зручний ремінь розподіляє навантаження і не чіпляється за одяг, дозволяючи міняти положення сумки легким рухом руки.

Сумка забезпечена великою кількістю відділень, в тому числі і зручними органайзерами та кишенею на зовнішній стороні. Збройне відділення забезпечене твердою основою, яка робить носіння зброї комфортним і непомітним.

Завдяки системі швидкого доступу час до першого пострілу становить всього півтори секунди.

Сумка-слінгер DANAPER SPADE дозволяє розмістити всі типи револьверів і пістолетів максимально зручно і непомітно. Так що вона ідеально підійде для самооборони роблячи ваше життя комфортнішим і безпечнішим.

На всю продукцію DANAPER надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

Габарити:

Висота 36 см;

Ширина 19 см;

Глибина 7 см;

матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)

Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)

Теги: Сумка-слінгер